Een familie kannibalen houdt een gezellig feestje thuis. Grootmoeder staat in de keuken een mens te braden op traditionele wijze. Een van de kleinkinderen vraagt: "Oma, welk mens heb je deze keer klaargemaakt?" De grootmoeder antwoordt: "we eten deze keer gebakken Antwerpenaar". Waarop de kleinkinderen allemaal tegelijk roepen: "Ik wil de nek, ik wil de nek!!"
U in de inhoud van de onlineversie van Taptoe kunt zoeken naar woorden? Het is zeer eenvoudig. Open de nieuwste of een vorige editie van Taptoe op het scherm en tik het woord dat u zoekt in het tekstvak naast het vergrootglas (rechtsboven op het scherm). Klik op het vergrootglas en razendsnel wordt het zoekresultaat getoond. Tik bij voorbeeld het woord 'Villa' in in het zoekvak en je krijgt onder meer alle zoekertjes te zien waarin een villa te koop of te huur wordt aangeboden.
Home
Kapitein Etienne De Walsche (Waarschoot): “Onverantwoord machogedrag van Costa- kapitein…!”
Adobe Flash Player niet geinstalleerd of ouder dan 9.0.115!
Op 28-jarige leeftijd was hij al kapitein op vrachtschepen ter lange omvaart. Hij voer over alle wereldzeeën. Inmiddels is Etienne De Walsche, echtgenoot van Brigitte Reyniers uit Waarschoot al 20 jaar loods die zeeschepen van Vlissingen naar Gent en omgekeerd veilig het Zeekanaal via Terneuzen binnenleidt. Om maar te zeggen dat hij weet waarover hij spreekt als hij het ongeval met het cruiseschip Costa Concordia voor ons becommentarieert. En hij is niet mals voor zijn Italiaanse collega.
Tijdens de nieuwjaarsreceptie zaterdagavond in Cultuurcentrum Den Hoogen Pad stelde Open VLD Maldegem vier nieuwe kandidaten voor waarmee de partij in oktober naar de gemeenteraadsverkiezingen trekt.
Christophe De Waele lijsttrekker voor Open VLD Eeklo
Op de nieuwjaarsreceptie van Open VLD Eeklo werd bekendgemaakt dat Christophe De Waele de lijst zal trekken van de Eeklose liberalen. ‘Laat het duidelijk zijn dat Open VLD de ambitie heeft om opnieuw deel uit te maken van het Eeklose stadsbestuur’, vertelt voorzitster van Open VLD Eeklo, Cathy De Waele.
Jaak De Muynck vraagt RUP tegen varkensbedrijf Kruiskensstraat
Raadslid Jaak De Muynck wil dat er rond de Kruiskensstraat een Ruimtelijk Uitvoeringsplan wordt opgesteld. Hij vroeg aan het Eeklose schepencollege om hiervoor een initiatief te nemen. Op die manier wil hij verhinderen dat er nog aanvragen komen zoals recent voor een varkensbedrijf in de Kruiskensstraat. ‘Een RUP zou meer rechtszekerheid bieden aan de buurtbewoners, onder andere de mensen van de Graswijk, zodat ze niet meer moeten vrezen dat er nog dergelijke bedrijven kunnen komen’, vindt hij.