
Assenede wil er niet aan denken om carnaval 2021 nu al te begraven. “Hoe dat er uit gaat zien voor een groot stuk afhangen van de dan geldende coronamaatregelen” zegt feestschepen David Vercauteren. “Maar we zullen er alles aandoen om deze mooie traditie coronaproof toch hoog te houden”.
In Assenede rijzen nu al heel wat vragen rond de organisatie van carnaval. Daarom stak de werkgroep carnaval, onder leiding van schepen van feestelijkheden David Vercauteren, digitaal de koppen bij elkaar. “We begrijpen dat carnaval er dit jaar mogelijks anders zal uitzien, maar nu al afgelasten lijkt ons een brug te ver”, klinkt het. “Eind september beslissen we over de prinsenverkiezing die normaal in november wordt georganiseerd. Eind oktober willen we beslissen over de organisatie van onze populaire verlichte avondcarnavalsstoet. Die is voorzien voor de laatste zaterdag van de
krokusvakantie. Als blijkt dat het niet mogelijk zou zijn door corona, zijn we bereid flexibel te zijn en naar een andere datum te zoeken.
Creatiever zijn
Ook de vrees dat er dit jaar minder wagens gebouwd zullen worden vanwege het coronavirus, lijkt de werkgroep niet af te schrikken. “Het betekent gewoon dat we nog creatiever zullen moeten zijn. Laat ons duidelijk zijn: carnaval is in Assenede een te grote
traditie om nu al af te gelasten. We gaan er alles aan doen om coronaproof carnaval te kunnen vieren. De gezondheid van alle carnavalisten en onze inwoners staat evenwel altijd voorop.”
(LK)
Lees ook:
![]() |
Strenge Covid-politiecontrole langs winkels Handelskilometer 31/01/2021 - 17:03:08 |
![]() |
Geen vaccinatiecentrum in hoofdstad van het Meetjesland… Wel vier centra in Aalter, Zomergem, Ertvelde en…. Sijsele. Volksverhuizing naar Sijsele ! 17/01/2021 - 15:55:07 |
![]() |
Geen dertigste openluchtreceptie 27/12/2020 - 20:36:57 |
![]() |
De aanpak van middenstanders achter hun verplichte lockdown... “Corona krijgt ons niet kapot…! 13/12/2020 - 18:30:31 |
- 1 van 9
- volgende ›
Ander nieuws uit Assenede
![]() |
Meetjesland heeft langste mountainbikeroute van Oost-Vlaanderen 21/02/2021 - 16:18:24 |
![]() |
Kruispunt aan Stoepestraat verdwijnt 17/01/2021 - 15:54:45 |
![]() |
Carnaval op een laag pitje in 2021 11/10/2020 - 19:01:50 |
![]() |
Rijbaankussen voor veiliger sport- en jeugdsite 14/09/2020 - 16:21:10 |
![]() |
Sofie Van Waes (38) is nieuwe coronacoördinator 08/06/2020 - 16:37:26 |
- 1 van 12
- volgende ›